spotřebiče budoucnosti

SPOTŘEBIČE

NOVÉ GENERACE

EXKLUZIVITA MÁ NYNÍ NOVÝ STANDARD. STUDIOLINE

Jedinečná řada vestavných spotřebičů studioLine značky Siemens, obohatí nejen vaši kuchyň, ale i váš život. Exkluzivní design a inovativní výbava spotřebičů nabízí nezaměnitelný požitek nejen pro pohled, ale navíc i absolutní volnost při všem, co vám život přináší.
Nechte se unést dobrodružstvím a zažijte ještě více výjimečných momentů – díky velmi výkonným domácím spotřebičům máte k dispozici čas celého světa.

OVLÁDEJTE SVÉ
SPOTŘEBIČE NA DÁLKU

Nové domácí spotřebiče od Bosch nebo Siemens s technologií Home Connect otevírají zcela nové možnosti pro vaši domácnost. Nyní můžete ovládat a sledovat všechny své spotřebiče pohodlně ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. Usnadníte si tak svůj každodenní život.

CHLADÍCÍ SPOTŘEBIČE
BUDOUCNOSTI

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu – chladničky a mrazničky Siemens nebo Bosch jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od našich nejmenších vestavných chladniček až po naše impozantní side-by-side modely – všechny Vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

VESTAVNÉ TROUBY
KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Pro kuchyně s omezeným prostorem jsou ideálním řešením naše kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm. A máte opravdu na výběr – díky mnoha automatickým programům vám každý z našich modelů při vaření a pečení vždy zajistí skvělý výsledek.
Trouby lze instalovat do spodních i do nástěnných kuchyňských skříněk. Pokud si vyberete samostatnou troubu, můžete varnou desku nainstalovat nezávisle na troubě.

VARNÉ DESKY: OSOBITÝ DESIGN, SNADNÁ INSTALACE BUDOUCNOSTI

Naše indukční varné desky sice ještě nedokáží zázraky, ale ve srovnání s konvenčními varnými deskami se přesto dokáží pořádně blýsknout. Indukční varná deska od Bosche nebo Siemensu přivede 2 litry vody k varu dvakrát rychleji než keramická varná deska. Takže můžete večeři servírovat rychleji a zároveň spotřebujete méně energie. Zbude Vám tak více času na zábavu.

OSLNIVÉ VÝSLEDKY MYTÍ NÁDOBÍ S BOSCH A SIEMENS

Myčky nádobí Bosch a Siemens představují moderní design a inovativní nápady, díky kterým je život jednodušší. Nechte se okouzlit maximální flexibilitou. Díky praktickým funkcím, jako jsou výškově nastavitelné postranní díly a sklopné stojánky, vše najde své místo – dokonce i velké naběračky nebo malé čajové lžičky.Ať už servírujete večeři vaší rodině, nebo jste hostiteli večírku s přáteli, myčky nádobí Bosch a Siemens vám vaše nádobí umyje rychle a zářivě.