zakázková výroba

KUCHYNĚ

DLE ZKUŠENOSTÍ POUŽÍVÁME KUCHYŇ CCA 15 LET A DÉLE.
PROTO BY MĚLA NEJEN KRÁSNĚ VYPADAT, MĚLA BY BÝT také PRAKTICKÁ.
ZJIŠTĚTE VÍCE

Kuchyně
na celý život

S dobrou přípravou ke koupi kuchyně dokážete přijmout správné a uvědomělé rozhodnutí.

Pomůžeme Vám uspořádat kuchyň tak, aby skvěle vyhovovala Vašim individuálním přáním a zvyklostem celé rodiny. Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně.
Dokážeme uskopojit každého zákazníka, od jednoduchých kuchyňských sestav, až po náročná řešení propracovaná do nejmenšího detailu. Na základě dohody Vám zpracujeme 3D grafický návrh a připravíme cenový rozpočet.
moderní

SPOTŘEBIČE

nesmrtelné

KOVÁNÍ

VARIABILITA KUCHYŇSKÝCH DOPLŇKŮ

Plánujete novou kuchyň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Díky promyšleným výsuvům, výklopům, rohovým skříňkám a dalším našim doplňkům záskáte dostatek úložného prostoru a vysoký komfort práce a pohybu v kuchyni.
Díky tomu, že jsme certifikovaní zpracovateléproduktů Blum, poskytujeme Vám na toto kování DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.
více o kování blum

PLYNULÁ PRÁCE
A POHODLÍ V KUCHYNI

Dostatek úložného prostoru a vysoký komfort pohybu. U firmy Blum to znamená: Plynulost, Prostor a Pohyb – tři atributy praktické kuchyně. Zohledněte je a naprosto snadným způsobem tak získáte kuchyň, která se bude hodit právě k Vám.

S dobře promyšleným řešením kuchyně si skutečně ušetříte spoustu zbytečné práce navíc, protože je všechno uloženo tam, kde to potřebujete, a ještě na to i snadno dosáhnete.
nezávazná poptávka

OPTIMÁLNÍ PRACOVNÍ POSTUPY A POHODLÍ S 5 ZÓNAMI

Dbejte na to, abyste měli k dispozici dostatek pracovní plochy - minimálně 90 cm. Ideální je umístit ji mezi dřez a sporák.

Když bude vše právě tam, kde to budete potřebovat, ušetříte si přecházení po kuchyni sem a tam, a rovněž drahocenný čas. 5 zón - Zásoby, Ukládání, Mytí, Příprava, Vaření / Pečení se zakládají na každodenních pracovních úkonech a postupech, a Vám pomáhají realizovat tyto práce jednoduše.

PRAKTICKÉ SKŘÍNKY

S dobře fungujícími skříňkami Vám půjde práce v kuchyni od ruky ještě lépe, plynuleji a s větším pohodlím. Promyšlená řešení skříněk nabízí spoustu možností pro komfortní uložení Vašich kuchyňských potřeb.

Úložný prostor využijete optimálně a vše budete mít rychle po ruce.

KUCHYNĚ NA CELÝ ŽIVOT

Při těchto úvahách se zamyslete nad tím, co Vám ve stávající kuchyni vyhovuje a co byste chtěli změnit. Každá kuchyně je limitována prostorem, jenž máme k dispozici, a dále například umístěním vývodů vody nebo elektřiny, které ne vždy lze změnit.
Díky tomu, že jsme certifikovaní zpracovatelé produktů Blum, poskytujeme Vám na toto kování DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.
chci novou kuchyň