NEZÁVAZNÁ

POPTÁVKA

Než se rozhodnete navštívit náš showroom a necháte si u nás připravit nabídku na Vámi poptávaný nábytek, prosím, připravte si tyto dokumenty a promyslete následující otázky.
Pouze pokud nám důkladně a zevrubně vysvětlíte Vaše potřeby a požadavky, budeme schopni vyhovět Vašim individuálním přáním naprosto dokonale. Na uspořádání nové kuchyně přitom bude mít vliv spousta dalších faktorů.

Domluvte si schůzku

Domluvte si schůzku na našem showroomu v dostatečném časovém předstihu. V případě novostavby s sebou přineste projektové plány. V ostatních případech zaměřte místnost, tzn. celý půdorys prostoru včetně zaměření oken, dveří, parapetů, radiátorů. Zároveň pokud jsou jasně dané a neměnné přípojky (voda, odpad, elektrický proud, odtah digestoře), prosíme i o zaměření těchto instalací, abychom dokázali novou kuchyň dokonale napasovat na přípojky bez zbytečných výdajů a dalších investic. Pokud by nám nějaký rozměr chyběl, domluvíme se na doplnění. Na dalších detailech se domluvíme až při konzultaci.

vše si promyslete

Promyslete, jaké úložné prostory preferujete, zda máte k dispozici alternativní skladovací prostory (spíž, sklep) a jaké řešení je pro Vás ideální. Jakou funkci má Vaše nová kuchyň plnit, zda má být srdcem domova, místem pospolitosti celé rodiny, nebo čistě jen pracovní místností. Zaměřte se na Vaše zvyklosti a obyčeje, jaké zvyky máte při nakupování, vaření a jídle. To samé platí i při řešení interiérů, kde jen Vy znáte Vaše potřeby, Vaše možnosti, Vaši rodinu a její tradice.

Připravíme první návrh

Po první konzultaci a získání všech potřebných informací Vám 3D grafický návrh z pravidla připravíme do 14ti dnů a pošleme k nahlédnutí na Vaši e-mailovou adresu. Snažíme se vždy co nejlépe vystihnout Vaši potřebu, ale jsme samozřejmě připraveni návrh upravit dle Vašich přání a požadavků a dořešit tak každičký detail k Vaší naprosté spokojenosti.

Díky spojení našeho profesionálního pohledu a Vašich snů dosáhneme optimálního řešení právě Vaší kuchyně nebo interiéru.

Vybereme vhodné materialy

Po schválení návrhů vybereme materiály a kování a prostor sami zaměříme. Dokážeme zařídit každou, dokonce i nerovnou stěnu na centimetr přesně. Náš nábytek je totiž vyráběn přímo pro Vás a to v libovolné šířce, výšce i hloubce bez přirážek za zvláštní míry ! Vše přímo u Vás osobně zaměříme a tím ručíme za přesné provedení.

Nábytek si můžete objednat v jakémkoliv provedení, s různým
dělením dvířek, uspořádáním zásuvek, vnitřním vybavením skříněk a v různých barevných a materiálových kombinacích.

Poctivá ruční výroba

Výroba zakázkového nábytku a kuchyní trvá běžně 8 týdnů, ale vždy jsme schopni pružně zareagovat i na mimořádnou situaci a dodat nábytek v dřívějším termínu. Vždy záleží na vybraném materiálu, aktuální situaci ve výrobě a osobní dohodě. Vždy nás můžete v této době kontaktovat a zjistit stav Vaší zakázky. Pokud v mezičase provádíte stavební úpravy, konzultujte jakékoliv změny včas přímo s námi !

Drobné změny lze provést ještě před ukončením výroby, abychom měli vše správně připravené na montáž.

Vlastní výrobce

Hlavní výhodou naší firmy je, že vše pochází z vlastní výroby a dodává se od nás přímo k Vám. To je zárukou příznivých cen a dodacích lhůt, kvalitních služeb a osobního přístupu. Veškerou montáž provadí naši zkušení montážníci s ohledem na poskytovanou záruku 5let a kvalitu provedení. Cena montáže je vždy součástí cenové nabídky. Standardně zapojujeme i u nás zakoupené spotřebiče. Veškeré doklady k zakázce obdržíte v našich firemních deskách a tak máte vždy vše přehledně po ruce. Kopie dokladů zůstavají uložené u nás, proto není problém i po letech dohledat např. materiál nebo typ úchytky použité na kuchyni a dovyrobit ve stejném designu obývací stěnu nebo jiný kus nábytku.