zakázková výroba

KOMERČNÍ PROSTORY

VYROBÍME PRO VÁS NA MÍRU NOVÝ NÁBYTEK
- REGÁLy DO VAŠÍ PRODEJNY, VYBAVENÍ KANCELÁŘí... A MNOHO DALŠÍHO
ZJIŠTĚTE VÍCE

INTERIERY
CO DÁVAJÍ SMYSL

Používání neobvyklých materiálů bereme jako samozřejmost a umíme výrobu přizpůsobit jakýmkoliv i atypickým tvarům. Zcela individuální přístup je standardem a nabízíme spolupráci i s renomovanými architekty.
Vždy je nutné klást důraz nejan na kvalitní materiály a kování, ale i vhodná řešení pro daný segment, potřeby zadavatele a hlavně pak zákazníků, kteří ocení komfort, přehlednost a praktičnost daného prostoru.
Realizaci komerčních prostorů řešíme s důkladným promyšlením každého detailu.
Nezávazná poptávka

Naše firma má díky své široké působnosti a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi nezaměnitelné postavení na českém trhu. Uspokojujeme zakázky od jednoho malého kusu až po kompletní vybavení domů, penzionů, hotelů, restaurací atd.

daniela hanousková, zakladatelka

KADEŘNICTVÍ A KOSMETIKA PRAHA

Kadeřnický a kosmetický salon v Praze jsme kompletně vybavovali nábytkem včetně čalouněných dílců.

Zakázku jsme realizovali na základě dodaných podkladů od architekta a ukázali jsme, že i v krátkém časovém horizontu jsme schopni vyrobit, namontovat a předat kvalitní práci.

PRODEJNA ENERGY CHEB + VELETRŽNÍ STÁNEK

Prodejnu potravinových doplňků a produktů alternativní medicíny jsme realizovali v Chebu. Dostali jsme tak šanci být součástí projektu Energy a zařídit pro tuto společnost obchody po celé ČR. Potkali jsme se tak ve výrobě s úplně novými materiály, které byly pro nás výzvou.
Pro firmu Energy jsme připravovali i výstavní stánek, se kterým se prezentují na výstavách po celé ČR i zahraničí.

LÉKÁRNA KUTNÁ HORA

Lékárnu v Kutné Hoře na Václavském náměstí jsme kompletně nově vybavovali a hledali jsme nejlepší řešení pro uložení tisíců léků, mastí a potravinových doplňků.

Věříme, že vše bude sloužit bez závad řadu let, jelikož jsme dohlíželi na kvalitu nejen materiálů, ale hlavně zásuvkového kování.

OPTIKA KUTNÁ HORA A KOLÍN

Při těchto úvahách se zamyslete nad tím, co Vám ve stávající kuchyni vyhovuje a co byste chtěli změnit. Každá kuchyně je limitována prostorem, jenž máme k dispozici, a dále například umístěním vývodů vody nebo elektřiny, které ne vždy lze změnit.
Prodejnu optiky jsme realizovali nejprve v Kutné Hoře a následně po velkém úspěchu i v Kolíně.

CUKRÁRNA ČÁSLAV

Cukrárnu U Kraba v Čáslavi jsme realizovali na jaře 2015.
Změna to byla obrovská a design bílého lesku, dekoru pískového drásaného dubu a velká fototapeta proměnily celý prostor v moderní interiér. Věříme, že spokojenost nejen majitelů, ale hlavně stálých zákazníků trvá a že sem rádi zajdou nejen pro dortíky, ale i na zmrzlinu nebo kávu.

PENZION BED & BREAKFAST KUTNÁ HORA

Penzion v Kutné Hoře jsme kompletně vybavovali nábytkem a ostatním zařízením – od pokojů až po kuchyň a recepci. Veškeré vybavení bylo vyrobeno v laminaci kombinace ořech – alabastr. Zařízení je v moderním stylu a stoprocentně splňuje svoji funkčnost právě pro prostory penzionu.

RESTAURACE LA GALERIE PRAHA

Při těchto úvahách se zamyslete nad tím, co Vám ve stávající kuchyni vyhovuje a co byste chtěli změnit. Každá kuchyně je limitována prostorem, jenž máme k dispozici, a dále například umístěním vývodů vody nebo elektřiny, které ne vždy lze změnit.
Díky tomu, že jsme certifikovaní zpracovateléproduktů Blum, poskytujeme Vám na toto kování DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

BAZÉNY BRANDEJSKÝ KOLÍN

Pro firmu Bazény Brandejský jsme vyráběli veškeré zařízení do jejich předváděcího centra : od recepce, přes obložení stěn až po kanceláře a kuchyň. Vše bylo sladěno v dezénu makassar – jasmín a působí velmi luxusním dojmem.

JAK SE STAVÍ SEN S TV PRIMA

Na pořadu Jak se staví sen televize Prima jsme spolupracovali s jejich designéry a vyráběli přesně podle jejich představ v naprosto kritických dodacích termínech. Jednalo se vždy o několik kousků nábytku standardně nedostupných, vyrobených ať již z tradičních nebo designérsky specifických materiálů. Spolupracovali jsme hlavně na dílech rekonstrukce společenské místnosti Klokánku, rychlé proměny bytu během 36 hodin, dále jsme dodávali konstrukce postelí, vestavěné skříně, atypickou tv-skříň, multifunkční blok a další. S designéry pořadu Jak se staví sen spolupracujeme nadále i na jejich dalších akcích mimo působnost TV.

RESTAURACE STARÁ DOBA PRAHA

Restaurace Stará doba Praha je vyjímečná svým stylem, do které jsme dodávali veškerý interiérový nábytek vyrobený z masivního smrku a kovářské prvky. Jednalo se o několik sálů pojatých v duchu staré doby: sál rytířský, selský a šermířský, každý se svým specifickým designem interiéru.