o nás

NAŠE

POSLÁNÍ

SEZNAMTE SE

Prosazujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v našem oboru.

daniela hanousková, zakladatelka
Naše firma vznikla jako sdružení podnikatelů působících v oboru nábytku již více než 20 let. Zaměřujeme se především na kuchyňské linky, obývací stěny, vestavěné skříně, ložnice a další kusový nábytek jako jsou stěny do předsíní, koupelen, komody atd.

Naší snahou je dodat Vám nový nábytek přesně podle Vašich představ a to v bezkonkurenční kvalitě a za přijatelnou cenu. Velký důraz klademe samozřejmě na funkčnost a design. Po celou dobu svého působení se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v našem oboru. Veškerá výroba probíhá na moderních strojích ve vlastní výrobní hale na ploše 1000m2.

NÁŠ SHOWROOM

Showroom v Kutné Hoře na ploše 250m2 Vám nabídne k prohlídce několik moderních kuchyní, ložnic, vestavěných skříní, obývacích stěn a dalších bytových doplňků.

Přesvědčte se sami o naší kvalitě výroby, přijďte si vyzkoušet novinky v oboru kování, prohlédnout si nové materiály a samozřejmě spotřebiče partnerských firem. Rádi Vás zde provedeme, ukážeme všechny dostupné vzorníky materiálů a poskytneme další informace.
zastavit se osobně
+12 500
nalepených metrů ABS hran měsíčně
+9 800
m2 pořezaných DTDL desek měsíčně
+150
namontovaných pojezdů měsíčně

NAŠE
Výrobní hala

Ve vlastní výrobní hale na ploše 1000m2 jsme pro Vás připraveni vyrobit kuchyň, obývací stěnu, ložnici, vestavěné skříně, prostě cokoliv, co si budete přát.

Veškerá výroba probíhá na moderních strojích, kterými je naše dílna vybavena. Přísně dohlížíme na kvalitu a tak Vám můžeme zaručit maximální spolehlivost a funkčnost každého kusu vyráběného nábytku.
chci vidět vaší práci