BLUM NEBO HETTICH

NESMRTELNÉ KOVÁNÍ

ZÁSUVKOVÉ VÝSUVY
HETTICH Avantech you

S tloušťkou boků pouhých 13 mm je řeč designu nekompromisně přímočará a technika výsuvů AvanTech YOU inovativně mizí v tenkém boku - žádné krytky ani otvory nenarušují bezchybně hladkou krásu. Kování se stává nedílným designovým prvkem nábytku. Možnost výběru dekorativních krycích profilů a bočnic dává prostor pro individální design zásuvek.
Ať již pro použití v koupelně, obývacím pokoji nebo kuchyni - touhu po nezaměnitelném vzhledu lze naplnit díky obrovské rozmanitosti a možnostem individualizace.

ZÁSUVKOVÉ VÝSUVY
BLUM TANDEMBOX ANTARO

Základ stále představuje korpusová lišta TANDEMBOX. Ta zajistí lehký chod a vysoký komfort pohybu. Pro TANDEMBOX antaro je příznačná jasná a střídmá řeč tvarů a forem. Barevná univerzálnost všech komponent podtrhuje a zvýrazňuje střídmost a strohost designu.
TANDEMBOX, osvědčený Box systém z kovu, skýtá nejrozmanitější možnosti designu. TANDEMBOX antaro představuje velice široké spektrum využití: od standardních řešení až po speciální využití.

systém výklopu
BLUM aventos hf

Horní skříňka se začíná hýbat. S AVENTOS HF, systémem kování pro dvoudílná čela, který získal mezinárodní ocenění. Pro vysoká a velká čela. Pro ničím neomezenou rozmanitost při Vašem plánování a provedení – s nizkými montážními náklady. Pro přímý přístup, komfort obsluhy a spoustu volnosti pohybu.
AVENTOS HF představuje řešení pro vysokou a středně vysokou horní skříňku s dvoudílným čelem, v kuchyni i v obývacím pokoji.

SYSTÉM VÝKLOPU
Blum AVENTOS HL

AVENTOS HL je ideální kování pro využití zdvihacích výklopů ve středně vysokých až vysokých skříních a horních skříňkách, a rovněž pro skříň ve výklenku s čílky nad ní. Pro ničím neomezený přístup do vnitřku skříňky. Mezinárodní odborná porota několikrát udělila AVENTOS HL vyznamenání za design.
AVENTOS HL se skvěle hodí dokonce pro speciální konstrukční situace, například pro integraci elektrických přístrojů do vysoké skříně.

SYSTÉM VÝKLOPU
Blum AVENTOS HS

AVENTOS HS je ideální pro velkoplošná jednodílná čela. Pro obrovskou rozmanitost provedení a úžasný komfort pohybu v horní skříňce, kterého není možné si nevšimnout. Montáž je jako obvykle snadná a nekomplikovaná, design si již několikrát vysloužil ocenění.
AVENTOS HS poskytuje kompaktní sortiment pro velké a těžké výklopy.

SYSTÉM VÝKLOPU
Blum AVENTOS HK TOP

Mezinárodní odborné poroty vychvalují optické přednosti prostého výklopu. A profesionálové oceňují AVENTOS HK jakožto komfortní kování pro výklopy pro střední horní skříňku. Malý potřebný prostor nad korpusem – dokonce i v případě takových konstrukčních řešení, jako například nad lednicí.
AVENTOS HK je záruka přehlednosti sortimentu a množství variant plánování.

SYSTÉM ZÁVĚSŮ
BLUM CLIP TOP BLUMOTION

CLIP top BLUMOTION v sobě soustřeďuje inovativní techniku, na mezinárodní úrovni oceněný design a komfort pohybu, vše ukryté v co nejmenším prostoru – protože BLUMOTION je již integrován v misce závěsu.

S úžasně rozmanitým sortimentem závěsů firmy Blum najdete správné řešení pro každý typ konstrukční situace – díky integrovanému BLUMOTION. Aby se každá dvířka elegantně pohybovala. Měkce a tiše. V případě potřeby můžete BLUMOTION prostě deaktivovat.

SYSTÉM Otvírání

Firma Blum poskytuje nekonečně mnoho možností pro pojetí a uspořádání dvířek, výklopů a výsuvů bez úchytek, a rovněž pro jejich vybavení vysokým komfortem pohybu.
Díky SERVO-DRIVE, TIP-ON BLUMOTION, TIP-ON a BLUMOTION je možné konstruovat nábytek na rozličných úrovních komfortu. Ať s pomocí elektrické nebo mechanické technologie – s naším sortimentem najdete vhodné řešení pro nejrozmanitější využití.

SYSTÉM ČLENĚNÍ

ORGA-LINE pro TANDEMBOX plus je vysoce hodnotný systém vnitřního členění, který vnáší do každé zásuvky a do každého výsuvu úžasný a nadšení vyvolávající pořádek.
Jídelní příbory, kořenky nebo hrnce s poklicemi – uložení veškerých předmětů je tu bezpečné a pohodlné. Dodejte tvar úložnému prostoru a přizpůsobte jej s pomocí vnitřního dělení ORGA-LINE tak, aby vše vyhovovalo a odpovídalo Vašim potřebám a bylo přehledné.