Realizace.

Naše firma se specializuje na výrobu nábytku již několik let a tak Vám můžeme nabídnout jen to nejlepší a kvalitní, prostě přesně to, o čem sníte. Víme, že materiály a barvy mají velký význam v designu nejen moderní kuchyně, a proto neustále sledujeme nové trendy, prosazujeme a uplatňujeme nové technologie a snažíme se tím překonat hranice běžného standardu.

Horizontální orientace, široké zásuvky, skříně a madla, to vše vyjadřuje jasnou linii nábytku, kterou Vám převedeme od myšlenek do praxe.

Můžeme uspokojit každého zákazníka, protože naše výroba je schopna pružně zareagovat na téměř každou poptávku, od laminace, přes dýhu, až po masivní dřevo včetně exotických dřevin. Nabízíme veškeré dostupné materiály a kování a jsme připraveni na to, že budete nároční a tím posunete i naše hranice možností blíž k naprosté dokonalosti.

Kuchyně dodáváme s kompletním servisem včetně zapojení a zprovoznění vestavných elektrospotřebičů, veškerý ostatní nábytek, ložnice, obývací stěny Vám dovezeme a odborně namontujeme.