O nás

Naše firma vznikla jako sdružení podnikatelů působících v oboru nábytku již více než 15 let. Zaměřujeme se především na kuchyňské linky, obývací stěny, vestavěné skříně, ložnice a další kusový nábytek jako jsou stěny do předsíní, koupelen, komody atd. Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi nový nábytek ve vysoké kvalitě, za přijatelnou cenu. Velký důraz je přitom kladen i na funkčnost a design. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v našem oboru. Veškerá výroba probíhá na moderních strojích ve vlastní výrobní hale na ploše 1000m2.
Po celou dobu svého působení se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pomůžeme Vám se zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení, kterou dnes trh nabízí. Ujistíme Vás o správnosti zvolené koncepce řešení prostoru a poskytneme Vám kvalifikované poradenské a projekční služby.
Zároveň jsme si vědomi, že nákup ať již kuchyně, obývací stěny, ložnice nebo jakéhokoliv dalšího bytového zařízení není běžným nákupem, ale velkou investicí, která vyžaduje dlouhé a pečlivé zvažování a která by Vás měla těšit po dobu několika následujících let. Proto jsme Vám plně k dispozici od prvního okamžiku, kdy vstoupíte do našeho studia, přes osobní návštěvu a poradenství přímo u Vás doma, až po dobu, kdy Vám nábytek dovezeme, odborně namontujeme a Vy ho začnete používat.

 
 Showroom
  

Nový showroom v Kutné Hoře na ploše 250m2 Vám nabídne k prohlídce několik moderních kuchyní, ložnic, vestavěných skříní, obývacích stěn a dalších bytových doplňků. Můžete se zde sami přesvědčit o naší kvalitě výroby, vyzkoušet novinky v oboru kování, prohlédnout si nové materiály a samozřejmě spotřebiče participujících firem. Rádi Vás zde provedeme, ukážeme všechny dostupné vzorníky materiálů a poskytneme odborné informace i kvalifikované poradenství včetně zhotovení grafických návrhů.

 
 Provozovna
  

Ve vlastní výrobní hale na ploše 1000m2 jsme připraveni pro Vás vyrobit kuchyň, obývací stěnu, ložnici, vestavěné skříně, prostě cokoliv si budete přát a to z veškerých dostupných materiálů od laminace, přes dýhu až po masivní dřevo, které Vám povrchově upravíme kvalitními laky, případně domoříme do Vámi požadovaného odstínu. Veškerá výroba probíhá na moderních strojích, kterými je naše dílna vybavena. Přísně dohlížíme na kvalitu a tak Vám můžeme zaručit maximální spolehlivost a funkčnost každého kusu vyráběného nábytku.

 
Plánujeme s Dynamic Space Dynamic Space

Podpůrný systém firmy Blum pro dosažení lepšího standardu kuchyní, šitý na míru individuálním potřebám a životním návykům lidí.

Závěsy, výsuvy a výklopy Blum

Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu. Doživotní záruka na kování.

Kuchyňské spotřebiče Bosch

Výrobce kuchyňských spotřebičů atraktivních tvarů, nejmodernější techniky a mnoha funkcí. Bosch, stvořeno pro život.

Vybavení kuchyní Franke

Franke, světová jednička v oblasti kuchyňské techniky, vyrábí a dodává kuchyňské dřezy, baterie, odpadkové koše a odsavače par.

Kuchyňská elektronika Siemens

Výrobce kuchyňských spotřebičů v moderním nadčasovém designu s mnoha technologickými lahůdkami. Seznamte se s budoucností.

 
 
 
virtualni-kutnohorsko.cz